2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Dispeceri
  5. Dispeceri - Bacau
  6. Dispeceri - Bacau
Postat Azi la 11:29

Angajare Dispecer

Salariu

3 800 - 4 500 lei

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Căutăm în prezent un Dispecer Operațional talentat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Dispecerul Operațional va fi responsabil pentru operațiunile și logistica de zi cu zi pentru Echipa de Pasageri în Dificultate. Acest rol necesită abilități excelente de comunicare, capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan și un simț puternic al responsabilității.

Responsabilități:

  • Rezervarea și asistarea clienților în ceea ce privește aranjamentele de călătorie (hoteluri și transport)

  • Furnizarea de informații utile, răspunsuri la întrebări și gestionarea solicitărilor

  • Susținerea clienților în timpul operațiunilor de zi cu zi

  • Asigurarea satisfacției clienților cu produsele, serviciile și facilitățile oferite

Experiență:

  • Experiență în servicii pentru clienți

  • Experiență în domeniul hotelier sau aerian (preferabil, dar nu obligatoriu)

  • Competențe în instrumentele Microsoft Office (de exemplu: Excel, PowerPoint, Word)

  • Competențe în utilizarea calculatorului (navigarea pe diferite site-uri web, utilizarea e-mailului și a sistemelor software de bază)

  • Abilități interpersonale superioare pentru comunicare (atât internă, cât și externă)

  • Cunoașterea fluentă a limbii engleze este obligatorie; cunoașterea altor limbi este un avantaj

Așteptări:

  • Capacitatea de a lua decizii independent

  • Abilitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan

  • Capacitatea de a lucra într-o echipă multiculturală

  • Disponibilitatea de a asista operațiunile în circumstanțe extraordinare atunci când este necesar

  • Abilități puternice de comunicare

  • Responsabilitate față de afacere

Ce veți primi în Schimb:

Veți fi considerat o parte integrantă a afacerii și veți avea oportunități de a contribui la dezvoltarea acesteia. Oferim un salariu competitiv pe piață, împreună cu beneficii companiei în conformitate cu rolul.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 267591166