2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Suceava
  6. Contabilitate - Suceava
Postat 24 mai 2024

Angajare contabil senior cu experienta

Salariu

6 000 - 7 500 lei

Localizare

Suceava

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: 46540882

Descriere

DESCRIERE

Candidatul Ideal

• Educaţia necesară: studii superioare economice; • Experienţa practică necesară: minim 3-5 ani in contabilitate, pe activitati similare; • Cunostinte bune de operare programe de contabilitate NEXUS, microsoft office – avansat obligatoriu; • Altele: capacitate de planificare, ordonata, atenta la detalii;

Descrierea jobului

·        Verificarea inregistrarilor contabile efectuate de catre angajatii subordonati lui • Verificare si intocmirea balantelor lunare, declaratii si orice raportari catre autoritati, conform legislatiei in vigoare • Cunostinte solide privind salarizare, alte responsabilitati ce tin de departamentul financiar contabil

·        Acordare de consultanta financiar – contabila si fiscala

Salariul poate fi majorat in functie de nivelul de cunostinte si portofoliul de clienti pe care il poate gestiona.

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 270504781