2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Vaslui
  6. Reprezentanti vanzari - Vaslui
Postat 25 aprilie 2024

angajare consultant vanzari auto

Localizare

Vaslui

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Cerințe:

  • Experiența anterioară în vânzări de minim doi ani este obligatorie;

  • Cunoștințe operare Microsoft Office (Excel, Word);

  • Înțelegerea nevoilor clienților companiei și a nevoilor de business;

  • Proactivitate și inițiativă în vederea atingerii obiectivelor de performanță lunare;

  • Limba engleza - nivel mediu/avansat;

  • Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;

  • Carnet de conducere, categoria B.

Descrierea jobului

  • Identifici și contactezi potențiali clienți noi;

  • Oferi consultanță clienților în vederea alegerii produsului solicitat (ofertă, negociere, modalități de plată, contract);

  • Promovezi produsele oferite și brand-ul reprezentat;

  • Raportare zilnică a activității și urmărirea lead-urilor gestionate;

  • Parcurgerea și promovarea modulelor de curs existente, a produselor, politicilor și procedurilor;

  • Extinderea portofoliului de clienti;

  • Participarea activa la campaniile de marketing si actiunile de promovare initiate de companie.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv, corelat cu performanța;

  • Zi suplimentară liberă pentru ziua de naștere;

  • Tichete de masă;

  • Tichete cadou pentru sărbătorile de Paște și Crăciun;

  • Asigurare privată de sănătate;

  • Training de specialitate, cursuri de dezvoltare personală.

Localitate

Vaslui,

Vaslui

Vaslui
ID: 260890541