2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Sibiu
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Sibiu
Postat 25 aprilie 2024

Angajare: Bucătar Profesionist Salar 5500 - 7000 LEI NET

Salariu

5 500 - 7 000 lei

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

Despre noi: Inaugurat în 2010, Restaurantul Pardon se află pe cea mai frumoasă stradă din Sibiu, oferind o priveliște splendidă asupra Turnurilor de Apărare ale Orașului, Filarmonicii de Stat, Muzeului de Istorie Naturală și Aleea Celebrităților. Ne mândrim cu servirea de preparate excepționale într-o atmosferă istorică și culturală încărcată.

Poziții deschise: Bucătar

Responsabilități:

- Respectarea strictă a rețetarului.

- Responsabilitate pentru conservarea și depozitarea produselor conform standardelor sanitare.

- Colaborarea eficientă cu echipa pentru succesul restaurantului.

- Menținerea curățeniei în bucătărie.

Cerințe:

- Fără consum de alcool în timpul orelor de muncă.

- Abilități interpersonale și de comunicare excelente.

- Punctualitate, pasiune pentru gastronomie, flexibilitate și motivație.

- Studii minim 10 clase.

Oferim:

- Program 5 cu 2, Lucrăm 5 zile pe săptămână cu două weekend-uri complete libere în fiecare lună, asigurând un echilibru sănătos între viața profesională și cea personală.

- Salariu competitiv, proporțional cu abilitățile și experiența.

- Contract pe perioadă nedeterminată.

- Scrisoare de recomandare la finalizarea contractului.

Aplicați acum! Trimiteți CV-ul dumneavoastră prin WhatsApp, email sau contactați-ne direct pentru a programa un interviu.

Vă așteptăm să vă alăturați echipei noastre dinamice și să contribuiți la crearea de experiențe culinare memorabile

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 245153133