2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Olt
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Slatina
Postat 22 aprilie 2024

Angajare bucătar ajutor bucatar

Salariu

2 400 - 3 300 lei

Localizare

Slatina

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureRecrutare la distantaCUI / CIF: Ro24172933

Descriere

**Oportunitate de Angajare: Bucătar intraprenor

Locație: Baroc Cafe Pub

Suntem în căutarea unui bucătar pasionat și cu experiență pentru a se alătura echipei noastre . Dacă ești o persoană creativă, orientată către calitate și ai o pasiune pentru arta culinară, această poziție este pentru tine!

*Responsabilități:*

- Elaborarea și pregătirea mâncărurilor conform meniului și standardelor noastre de calitate

- Supravegherea și coordonarea activităților din bucătărie pentru a asigura o funcționare eficientă

- Menținerea standardelor stricte de igienă și siguranță alimentară în toate etapele procesului de preparare a mâncărurilor

- Colaborarea strânsă cu echipa pentru a asigura un flux de lucru lin și coordonat

*Cerințe:*

- Experiență anterioară în domeniul culinar, preferabil într-o poziție similară

- Cunoștințe solide despre tehnicile de gătit, prezentare și gestionare a bucătăriei

- Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu aglomerat și sub presiune

- Flexibilitate în program și disponibilitate pentru a lucra în weekenduri și sărbători

Dacă ești un bucătar pasionat, dedicat și cu un simț al detaliilor, te invităm să aplici pentru acest post!

Pentru a aplica, te rugăm să trimiți CV-ul și o scrisoare de intenție la nr de telefon 07********99 sau să ne contactezi telefonic pentru mai multe informații.

Alătură-te echipei noastre și ajută-ne să continuăm să oferim preparate culinare de cea mai înaltă calitate!

Localitate

Slatina,

Olt

Olt, Slatina
ID: 269379266