2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Constanta
  6. Reprezentanti vanzari - Constanta
Postat 08 aprilie 2024

Angajare agent HoReCa

Salariu

4 500 - 6 000 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 14444712

Descriere

SC ELIT SRL

Isi mareste echipa, angajam pentru zona Constanta agent vanzari pentru segmentul horeca.

Candidatul ideal

  • proactiv, - cu abilitati de comunicare si negociere, - spirit comercial dezvoltat, - orientare catre client, - abilitati de organizare - experienta in vanzari (preferabil in FMCG)prezinta un avantaj. - permis conducere cat B

Descrierea postului

  • este responsabil de indeplinirea planului de vanzare stabilit de conducerea companiei. - construieşte şi menţine relaţiile cu clienţii deja existenţi şi atrage clienti noi, prezinta oferta companiei; - identifica oportunitati pentru cresterea comenzilor este dedicat, are initiativa si este condus de dorinta de performanta.

Despre noi

Suntem una dintre cele mai importante companii de pe piaţa de carne si preparate carne din România, cu o experienta de peste 20 ani în acest domeniu. Incă de la început am surprins prin dezvoltarea in ritm continuu, mărirea treptată a capacităţii de producţie şi prin calitatea produselor oferite. Cu siguranţă, compania noastră s-a dezvoltat datorită oamenilor dedicati care sunt direct implicaţi în procesul de producţie si vanzare.

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 263054310