2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Suceava
  6. Service auto - Suceava
Postat 25 aprilie 2024

Angajam Vulcanizator - Ursa Mare Suceava - Scheia

Salariu

3 200 - 4 000 lei

Localizare

Suceava

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO3903640

Ursa Mare angajeaza vulcanizator cu carte de munca pentru serviceul de roti Certificat Michelin din Scheia, langa Suceava (zona Jumbo / RAR).

Cautam o persoana harnica, implicata si distributiva cu sau fara experienta. Se asigura training la locul de munca.

Vei lucra intr-un spatiu de lucru modern, bine echipat. Serviceul este incalzit pe perioada rece.

RESPONSABILITATI:

  • montarea / demontarea anvelopelor

  • reparatia anvelopelor

  • preluarea si consilierea clientilor

  • pastrarea curateniei in atelier

BENEFICII:

  • salariu NET (bani in mana): 3200-4000 lei

  • bonuri de masa: 35 lei/zi

  • asigurare de sanatate privata (consultatii medicale si analize gratuite)

  • angajare carte de munca pe perioada nedeterminata

  • service incalzit

  • echipament de lucru si de protectie

Ursa Mare activeaza de 20 de ani pe piata anvelopelor si a serviciilor de vulcanizare. Serviceul de roti este acreditat RAR, certificat Michelin si partenet Euromaster.

Pentru mai multe informatii va rugam sa sunati la numarul din anunt sau sa ne dati mesaj pe Whatsapp.

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 269189973