2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Bihor
  6. Service auto - Oradea
Postat 19 aprilie 2024

Angajam Vospitor Auto

Localizare

Oradea

Full time

Numarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 41436172

Descrierea jobului: • Cunoștințe în utilizarea echipamentelor și a uneltelor specifice pentru vopsitorie. • Efectuarea operațiunilor de vopsire și retușare a vehiculelor, în conformitate cu standardele și specificațiile producătorului. • Anunța în cazul în care constata și alte probleme decat cele consemnate inițial. • Realizarea lucrărilor de vopsitorie a autovehiculelor, la standarde de calitate ale constructorului. • Asumarea răspunderii pentru lucrarea făcută. • Rezolvarea operativă o problemelor apărute. D&C Automotive West SRL angajeaza, vopsitor auto. Program cu normă întreagă, salarizare atractivă Descrierea companiei : - Contract de munca full-time/ perioada nedeterminata; - Lucrul intr-o companie din prestigiosul grup W; - Posibilitate de perfectionare ; - Beneficiaza de experienta colaborarii cu grupul Porsche; - Mediul de lucru profesional , colegial si prietenos.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 267224936