2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Alte domenii
  5. Alte domenii - Constanta
  6. Alte domenii - Constanta
Oranjegroep
Postat Azi la 09:31

Angajam Vopsitor Industrial in Olanda

Localizare

Constanta

Full time

Mobilitatea postului: Locatie stabilaTara: Altele

Descriere

DESCRIERE

Vrei să lucrezi in proiecte industriale , în Olanda ( zona Rotterdam ) ?

Alăturați-vă echipei noastre de Vopsitori Industriali !

Despre noI: Oranjegroep este un partener european care ofera posturi tehnice în construcții, industria (de proces) și tranziția energetică. Împreună cu rețeaua noastră internațională de profesioniști, lucrăm la cele mai dificile proiecte și în cele mai frumoase locații din domeniul construcțiilor, electrotehnicii și instrumentației, ingineriei mecanice, schelelor, izolațiilor, acoperirilor și tranziției energetice în toată Europa.

Post : Vopsitor Industrial ( Pensula/Trafalete )

Locatie : multiple locatii din Olanda

Responsabilitățile dvs. vor include:

Pregătirea Suprafețelor: Curățarea și pregătirea suprafețelor pentru vopsire, inclusiv îndepărtarea ruginei, murdăriei sau altor contaminanți. Aceasta poate implica și utilizarea soluțiilor de curățare și abrazive pentru a asigura o suprafață adecvată pentru aplicarea vopselei.

Aplicarea Vopselei: Utilizarea pensulei sau trăfalețului pentru a aplica vopseaua pe suprafețe, asigurându-se că stratul aplicat este uniform și că nu există stropi sau imperfecțiuni.

Mixarea și Diluarea Vopselei: Prepararea vopselei în funcție de specificațiile date, inclusiv mixarea diferitelor culori sau diluarea vopselei pentru a obține consistența potrivită pentru aplicare.

Aplicarea Stratului de Acoperire: Aplicarea stratului final de vopsea sau de acoperire pentru a proteja suprafața și a asigura o finisare durabilă.

Intreținerea Echipamentelor: Întreținerea și curățarea regulată a echipamentelor de vopsit pentru a asigura funcționarea corectă și prelungirea duratei lor de viață.

Respectarea Normelor de Siguranță: Asigurarea respectării normelor și procedurilor de siguranță în timpul lucrului cu materialele periculoase și echipamentele de vopsit, pentru a preveni accidentele și a proteja sănătatea personalului.

Cerinte :

Experineta in domeniul Industrial este necesara , min 3 ani

Abilitate de a lucra individual

Permis de conducere , constituie un avantaj

Limba engleza nivel B1 este necesar

Certificări preferate:

VCA

BSN

Oferim :

Garantam 40 ore de munca pe saptamana

Cazare ( camera individuala )

Masina de servici

Plata saptamana cu salarizare personalizata in functie de calificare si experienta

Persoanele interesate o pot contacta pe Andreea telefonic sau what up :

Schele, Izolatii, Vopsitorie, Infra : Andreea +31 645 34 56 90

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 269730059