2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori lucrari de finisare
  5. Muncitori lucrari de finisare - Arges
  6. Muncitori lucrari de finisare - Pitesti
Postat 18 aprilie 2024

Angajam Vopsitor industrial

Salariu

5 000 - 5 500 lei

Localizare

Pitesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

Suntem in cautarea unui coleg - Vopsitor industrial, pentru punctul de lucru din Bolentin Deal

Responsabilitati:

  • Degresarea impuritatilor de pe suprafetele metalice care urmeaza a fi vopsite sau lacuite;

  • Verificarea identitatii (marcajul), completitudinea (calitativă şi cantitativă), integritatea, aspectul şi protecţia pieselor primite;

  • Verificarea integritatii si buna functionare a uneltelor si dispozitivelor ce vor fi folosite in cadrul activitatii (aparate automate si semiautomate de vopsit, sabloane, pistoale de vopsit, perii din sarma de otel pentru curatire);

  • Executarea operaţiilor de lucru in conformitate cu documentaţia tehnică aferentă şi respectă instrucţiunile primite;

  • Urmareste si controleaza procesul de uscare in cuptor a pieselor vopsite si ornate.

Cerinte:

  • Studii medii absolvite;

  • Minim 2 ani experienta pe un post similar (vopsitorie industriala);

  • Calificare profesionala/specializare tehnologia aplicarii vopselelor;

  • Operare PC - nivel incepator

Beneficii:

  • Program de lucru pe 2 schimburi;

  • Salariu 5100 lei NET;

  • Tichete de masa 40 lei/zi;

  • Bonus performanta lunar;

  • Asigurare sanatate privata premium;

  • Prime sarbatori;

  • Zile concediu in functie de vechimea totala in munca;

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 268885573