2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Salaj
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Simleu Silvaniei
Postat 03 aprilie 2024

Angajam gestionar

Localizare

Simleu Silvaniei

Angajam vanzator/gestionar la depozit materiale de constructii si magazin instalatii

Cunoasterea materialelor de constructii si/sau experienta in vanzari constituie avantaj.

Responsabilitati:

-ofera consultanta clientilor prezentandu-le marfurile din magazin;

-Intocmeste documentele de vanzare /livrare ( bonuri, facturi, avize);

-partixcipa la receptia cantitativa si calitativa a marfurilor;

-participa la inventarirea marfurilor din depozit;

-aranjeaza si expune marfurile in spatiile de vanzare si intretine curatenia la locul de munca

Cerinte:- minim studii medii ( liceu sau scoala profesionala)

Se acorda salariu progresiv in functie de experienta/ cunostinte / implicare si tichete de masa. de 25 lei/zi.

Localitate

Simleu Silvaniei,

Salaj

Salaj, Simleu Silvaniei
ID: 238304879