2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Iasi
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Iasi
Postat 15 aprilie 2024

Angajam vanzatoare/vanzator cu experienta Palat Iasi

Salariu

3 500 - 3 501 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 4Recrutare la distantaCUI / CIF: 31433993

Descriere

Candidatul Ideal

Cautam persoane serioase, cu experienta in vanzare produse gourmet pentru magazinul Zimbria Palas Iasi cu cel putin 2 ani- experienta in Italia constituie un avantaj.

Ce alte calitati:

- Sa zambesti des si sa ai o atitudine pozitiva cu clientii si colegii.

- Sa vorbesti frumos cu clientii, sa fii amabil/a.

- Sa fii dispus/a sa inveti

- Sa fii o persoana organizata.

- Sa fii atent/a la detalii.

- Cunostinte minime casa marcat, pos

-Abordare responsabilă a muncii;

​-Initiativa si implicare

Descrierea jobului

Ce vei face:

Vei aproviziona zilnic vitrinele si vei aranja specialitatile din carne si branzeturi

Vei consilia si vei asista clientii in alegerea produselor potrivite

Vei prezenta si promova produsele in mod atragator

Vei avea in vederea atingerea obiectivelor de vanzari

Vei gestiona stocurile din magazin si vei participa la inventare

Vei fi responsabila pentru asigurarea unui mediu placut si curat in magazin

Progam de lucru in ture - 09:00-22:00 o zi da si una liber sau doua zile da si doua zile liber

Pachet salarial:

-salariul 3500 ron net  +procent

-decont transport.

-prima craciun/paste in functie de realizari

Descrierea companiei

Verdesi&Co SRL sub brandul Zimbria este un producător local de specialități din carne și branzeturi (laborator produse tradiționale și gourmet manufacturate fără aditivi alimentari) Atelierul nostru produce specialitati din carne de porc mangalita, curcan si pui pe care le comercializam în magazine proprii alături de specialități italienesti și bacanie atestata traditional și gourmet atent selectata Produsele noastre sunt apreciate la nivel internațional și dorim sa avem în echipa noastră oameni care apreciază gustul premium și calitatea desavarsita

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269048046