2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Timis
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Timisoara
Postat 31 mai 2024

Angajăm Vânzătoare pentru Insula de Mochi în Iulius Town

Salariu

3 250 - 3 500 lei

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO48230020

Ești pasionată de deserturi exotice și îți place să interacționezi cu oamenii? Alătură-te echipei noastre dinamice de la insula de mochi din Iulius Town, Timișoara! Căutăm o persoană entuziastă și prietenoasă pentru un program full-time, 12 ore pe zi, cu un sistem de lucru 2 zile lucrate, 2 zile libere.

Cerințe:

  • Experiență în vânzări sau în lucrul direct cu clienții reprezintă un avantaj.

  • Excelente abilități de comunicare și relaționare cu clienții.

  • Capacitatea de a respecta programul de lucru și de a îndeplini responsabilitățile cu seriozitate.

  • Disponibilitate pentru a lucra în ture, inclusiv în unele weekenduri și sărbători.

  • Pasiune pentru produsele de tip mochi și dorința de a învăța mai multe despre ele.

Responsabilități:

  • Oferirea de informații despre produsele noastre și ajutarea clienților în alegerea deserturilor preferate.

  • Menținerea unui mediu curat și atractiv pentru clienți.

  • Asigurarea că insula este întotdeauna aprovizionată cu produsele necesare.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv în valoare 3500

  • Lucru într-un mediu prietenos și dinamic.

  • Reduceri la produsele noastre delicioase de mochi.

  • Instruire inițială și continuă pentru a te ajuta să te dezvolți profesional.

Dacă ești interesată să te alături echipei noastre, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău la adresa de e-mail sau pe WhatsApp

Vino și adu zâmbete pe fețele clienților noștri cu cele mai delicioase deserturi mochi! Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 270659624