2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Dolj
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Craiova
Postat 17 aprilie 2024

Angajam vanzatoare magazin La Doi Pasi

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Angajăm vânzătoare! ( cu sau fără experiență )

Zona : Catargiu

Responsabilități:

-Încasarea și gestionarea plăților în numerar și cu cardul.

-Recepționarea, organizarea și etichetarea produselor pe rafturi.

-Menținerea curățeniei și a ordinii în magazin.

- Consilierea clienților în alegerea produselor și oferirea informațiilor despre acestea.

-Respectarea standardelor de igienă și siguranță alimentară.

Oferim:

-Tichete de masă

-Prime de Paște și Crăciun

-Mediu de lucru plăcut, bazat pe încredere

-Asigurare medicală

-Oportunități de creștere salarială în cadrul companiei

Dacă ești interesată de această oportunitate , contactează-mă telefonic sau pe whatsapp.

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 269045104