2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bihor
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Baile Felix
Postat 12 mai 2024

Angajam vanzatoare inghetata in Aquapark Baile Felix

Localizare

Baile Felix

Tip contract

Determinat

Tip job

Sezonier/ Temporar

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 4

Program 8 ore/zi (1 zi lucrata / 1 zi libera)

Perioada: Iunie - Iulie - August 2024

Cerinte:

 - atitudine optimista

 - disponibilitate pentru a lucra si in weekend

 - atitudine pozitiva si sa fie mereu cu zambetul pe buze

 - sa fie dispusa sa invete, curata, atenta la detalii, harnica, descurcareata si proactiva

Responsabilitatile principale:

 - intampinarea clientilor si ajutor oferit sa faca alegerea potrivita in privinta inghetatei

 - servirea inghetatei

 - preluarea comenzi si incasarea platii

 - mentinerea curateniei la punctul de lucru

Oferim urmatoarele:

 - pachet salarial atractiv

 - experiente care vor ajuta in evolutia profesionala

 - training de specialitate

Informatii suplimentare: 07********97

Localitate

Baile Felix,

Bihor

Locație exactă
Bihor, Baile Felix
ID: 270184517