2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj-Napoca
Postat 26 aprilie 2024

Angajăm vânzătoare

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 18607529

Căutăm colegi noi pentru program full-time stabilit împreună la momentul interviului.

Ne dorim în echipă persoane responsabile, punctuale, care gestionează bine servirea, comunicarea și relația cu clienții noștri:

•experiența nu este necesară, dar reprezintă un avantaj

•programul de lucru este full-time

•persoană comunicativă și sociabilă

•spirit organizatoric, atitudine pozitivă, atenție la detalii

Responsabilități:

•te vei ocupa de servirea clienților din cofetărie cu dulciuri, patiserie sau băuturi calde/reci

•aranjarea produselor în vitrine și menținerea curățeniei în cofetărie

Beneficii:

•salariu peste medie + bonuri de masă și alte •bonusuri de performanță

•siguranța locului de muncă și integrarea într-o echipă dinamică

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 267876417