Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Bone - Menajere
  4. Bone - Menajere - Timis
  5. Bone - Menajere - Timisoara
Postat 28 iunie 2022

Angajam urgent personal curatenie in TIMISOARA

  • 1 800 - 2 000 lei

  • Tip job

    Full time

  • Timisoara, Timis

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Nivelul de studii: Necalificat

  • Mobilitatea postului: Necesita deplasari

  • Program si in weekend

  • Numarul de posturi disponibile: 1

  • Nivelul de experienta: Fara experienta

  • Munca in schimburi

  • Program flexibil

Descriere

Angajam operatori curatenie in TIMISOARA.

Va asteptam in echipa noastra specializata de curatenie zilnica mobila.

Program: LUNI-DUMINICA - 5 zile lucrate si 2 zile libere pe saptamana, orar fexibil, in intervalul orar: 07:00- 18:00

8 ore/zi - se lucreaza la mai multe puncte de lucru (supermarketuri, banci, magazine de haine ).

Oferim:

-salariu fix

-tichete de masa

-decont transport

- loc de munca stabil

- contract pe perioada nedeterminata

- seriozitate si respect

Cerinte:

- persoana dinamica, harnica si cel mai important serioasa

- abilitati bune de comunicare si intelegere

Responsabilitati:

- se implica in activitatile de curatenie zilnica

Pentru detalii si angajari va rugam sa sunati la numarul 07******80 de Luni pana Vineri in intervalul orar 09:00 - 16:00.

ID: 223338690
User avatar

Medline-Resurse Umane

Member Since ianuarie 2014
Activ azi la 06:20

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din