2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Cluj
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Cluj-Napoca
Postat 04 aprilie 2024

Angajam URGENT Electrician

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

BENEFICII

·      Sprijin pe perioada delegatiei;

·      Posibilitatea de dezvoltare profesionala si de a calatori;

·      Cazare si transport asigurat;

·      Asigurare privata de sanatate;

·      Diurna pe perioada delegatiei;

·      Delegatiile pot varia in functie de proiect de la 2 la 7 saptamani.

CERINTE

·      Studii medii de specialitate (profil electric);

·      Disponibilitate pentru deplasari frecvente in strainatate;

·      Experienta in domeniul automatizarilor industrial;

·      Cunostinte de limba engleza nivel conversational – criteriu obligatoriu;

·      Cunostinte privind echipamentele electrice pentru automatizari industriale (convertizoare frecventa, relee, senzori, fotocelule, etc.);

·      Abilitati excelente de citire si interpretare a schemelor electrice;

·      Cunostinte de bază in domeniul mechanic;

·      Permis de conducere cat. B;

·      Atitudine pozitiva, spirit de echipa.

RESPONSABILITATI

·      Executa si instaleaza la sediul clientilor, pe baza schemei electrice, echipamente automatizate pentru linii de paletizare, conveioare, masini unelte, etc;

·      Monteaza pe pozitie conveioarele conform layout-ului si a documentatiei tehnice;

·      Identifica problemele aparute in timpul instalarii si oferă feedback sefului de echipa sau site manager-ului;

Testeaza instalatiile electrice din punct de vedere al functionalitatii.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 268531645