2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bihor
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Oradea
Professional
Postat 26 aprilie 2024

Angajam Ucenic Mecanic - Auto

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Cerinte:

- Absolvent al școlii profesionale sau liceului de meserii din domeniul tehnic (mecanic, mecanic auto, electromecanic);

- Experiență de minim 1 an în activități de service auto;

- Permisul auto constituie un avantaj;

- Persoană organizată, muncitoare, comunicativă;

- Integritate, seriozitate.

Responsabilitati / Realizari:

- Efectueaza interventii de mecanica si electrica auto;

- Schimb de anvelope/ulei/placute de frana/discuri de frana/geometrie/diagnoza electrica pe diferite marci de autoturisme;

- Activitati specific unui centru de service auto.

Oferim:

- Pachet salarial foarte atractiv;

- Tichete de masa;

- Bonusuri de performanță;

- Condiții foarte bune de lucru.

Detalii: 07********02

S.C. Agenția de Servicii Professional S.R.L. este înregistrată ca operator de date cu caracter personal. Având în vedere prevederile Regulamentului General privind Protecția Datelor Personale vă rugăm ca, înainte de a aplica la anunțul de angajare, să consultați pentru informare site-ul nostru: professional.com.ro/gdpr/

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 268583756