2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Buzau
  6. Personal necalificat - Buzau
Postat 23 mai 2024

Angajam Transatori carne pasare/porc

Localizare

Buzau

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 3

General Agrocom Service- Companie Locală de Mezeluri produse prin metode traditionale

Angajeaza: Transator carne pui/porc

Vrei să faci parte dintr-o echipă dedicată și dinamică, cauti un loc de muncă stabil și plin de satisfacții? Te așteaptăm la noi.

Alătură-te companiei noastre de mezeluri și contribuie la producerea celor mai gustoase și apreciate produse din regiune!

Ce căutăm:

- Experiență anterioară în transarea cărnii (minim 1 an).

- Cunoștințe solide despre tehnici de transare și instrumente specifice.

- Atenție la detalii și respectarea normelor de igienă și siguranță.

- Abilitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele limită.

-Disponibilitate la programul in schimburi, de zi si de noapte

Responsabilități:

- Transarea cărnii conform specificațiilor și standardelor companiei.

- Menținerea curățeniei și a ordinii la locul de muncă.

- Colaborarea cu ceilalți membri ai echipei pentru asigurarea unui flux de producție eficient.

- Respectarea procedurilor de igienă și siguranță alimentară.

Oferim:

-Bonusuri de performanță.

- Oportunități de dezvoltare profesională

- Un mediu de lucru prietenos și profesionist.

- Reduceri la produsele companiei.

-Posibilitate pentru ore suplimentare platite in acord cu legislatia in vigoare

Despre noi:

Suntem o companie locală cu tradiție în producerea mezelurilor de calitate, folosind doar ingrediente naturale și rețete autentice. Ne mândrim cu produsele noastre și cu echipa noastră de profesioniști dedicați.

Cum să aplici:

Trimite CV-ul tau sau contactează-ne la numărul de telefon 07******39, de luni pana vineri, in intervalul orar 09.00-18.00, pentru mai multe detalii. Abia așteptăm să te cunoaștem!

Localitate

Buzau,

Buzau

Buzau
ID: 270528454