2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Botosani
  6. Service auto - Botosani
Postat 04 aprilie 2024

Angajam tinichigiu cu experienta !!

Salariu

3 500 - 6 000 lei

Localizare

Botosani

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 8227328

Descriere

DESCRIERE

TRIDEX SERVICE reprezentanță auto DACIA RENAULT Botosani și unul dintre cele mai mari service uri auto din zona noastră, un service de traditie și un angajament ferm față de calitatea și excelența în servicii oferite clientilor nostri, suntem în căutarea unui tinichigiu cu experiență pentru a se alătura echipei noastre și pentru a contribui la continuarea succesului nostru în domeniul auto.

Responsabilități:

1.   Reparații: Realizarea reparațiilor în conformitate cu standardele de calitate;

2.    Service Preventiv: Asigurarea implementării serviciilor preventive pentru a menține vehiculele în condiții optime de funcționare.

3.    Lucrul în Echipă: Colaborarea strânsă cu colegii din departamentele conexe pentru a asigura o experiență integrată și fără cusur pentru clienți.

4.    Îmbunătățire Continuă: Participarea activă la programele de formare și dezvoltare profesională pentru a rămâne la curent cu ultimele tehnologii și metodologii din industrie.

Cerințe:

·         Experiență demonstrată în domeniul auto;

·         Cunoștințe solide în diagnosticarea și remedierea problemelor tehnice;

·         Orientat către calitate și atenție la detalii.

·         Certificări relevante sunt un avantaj.

Oferta Noastră:

·         Un mediu de lucru stimulant și profesionist;

·         Oportunități de avansare și dezvoltare profesională.

·         Pachet salarial competitiv și beneficii adiționale.

·         Participarea la proiecte și programe de instruire continuă.

Dacă sunteți pasionat de industria auto, aveți experiență, și sunteți în căutarea unei noi provocări, vă invităm să vă alăturați echipei noastre.

Localitate

Botosani,

Botosani

Botosani
ID: 268537158