2. Locuri de munca
  3. Confectii - Croitori
  4. Confectii - Croitori - Bacau
  5. Confectii - Croitori - Bacau
Postat 14 iunie 2024

Angajam Tehnolog / Sef Linie in Confectii Textile

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

MONCLER te asteapta sa te alaturi echipei noastre la fabrica din Bacau !

Ai experienta de Tehnolog sau Sef de Linie in industria textila si esti in cautarea unui noi oportunitati unde sa aplici cunostintele dobandite ? Doresti sa iti dezvolti cariera intr-o companie cu renume mondial ?

Candidatul Ideal

  • Experienta in industria textila cu geci tehnice si/sau geci cu puf - minim 3 ani

  • Cunostinte despre procesele tehnologice specifice industriei textile

  • Bune abilitati de organizare si de lucru in echipa

  • Cunostintele de limba italiana sau engleza reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

  • Citirea si verificarea unui tipar

  • Executarea operatiilor si utilizarea dispozitivelor corespunzatoare

  • Cunoasterea introducerii unui model in linia de productie

  • Imbunatatirea metodelor de lucru pentru a facilita activitatea operatorilor

  • Identificarea cauzelor care provoaca un defect de productie

  • Capacitatea de a indentifica defectele de tesatura

  • Supravegherea si coordonarea liniei de productie pentru a asigura respectarea standardelor de calitate

  • Identificarea si implementarea solutiilor tehnologice inovatoare pentru optimizarea proceselor de productie

  • Elaborarea rapoartelor periodice

Descrierea companiei

MONCLER, bastionul inovaţiei, cercetării şi dezvoltării, cu marcă recunoscută "BRAND de LUX" in industria textila, este prezent la nivel internațional, inclusiv in România, si oferă oportunități de dezvoltare profesională continua. MONCLER Industries Yield Bacau este un ADEVARAT centru de inovație, excelență si calitate a gecilor de puf din întreaga lume și un braț important al companiei MONCLER cu 2000 de angajați în 5 puncte de lucru (Bacau, Tecuci si Blagesti) si in continua extindere.

De asemenea, la MONCLER Industries Yield Bacau se afla si fabrica "SMART Factory" cu cel mai inalt nivel de tehnologie din Europa.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 270675529