2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti
  7. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Sectorul 3
Postat 24 aprilie 2024

Angajam Tehnicieni Sisteme de Securitate

Salariu

1 600 - 1 800 €

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 29861262

Pentru zona Bucuresti si adiacenta angajam tehnicieni CU EXPERIENTA in instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate, in special sisteme de supraveghere video IP si anti-efractie.

Cerințele postului:

Experienta relevanta in domeniul sistemelor de securitate (NU se accepta personal fara experienta !).

Cunostiinte minime in domeniul comunicatiilor (retele LAN, fibra optica ,wireless)

Un avantaj il constituie diploma de tehnician sisteme de securitate ARTS sau echivalent.

Permis conducere categoria B (optional, constituie un avantaj)

Comunicare beneficiari-colegi și muncă în echipă

Atenție la detalii, seriozitate.

Salarizarea se face in functie de gradul de experienta.

Descrierea jobului:

Realizeaza cablajul si instalează echipamentele aferente sistemelor de securitate

Participa la punerea in funcțiune a sistemelor de securitate

BeneficII :

-Stabilitatea jobului

- Bonusuri la lucrari

- Mediu de lucru dinamic.

- Posibilitati de promovare si dezvoltare pe plan profesional.

- Telefon mobil.

- Laptop.

- Program de lucru 8 ore, doar de zi l-v, fara weekenduri sau sarbatori legale.

Beneficii acordate

 Financiar

Bonus de performanta

Prime de sarbatori

Tichete de masa

 Dezvoltare

Team-building

Traininguri de specializare

Cursuri de dezvoltare personala

 Timp liber

Evenimente/petreceri de companie

 Conditii de lucru

Telefon mobil

Laptop

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 237025472