2. Locuri de munca
  3. IT - Telecomunicatii
  4. IT - Telecomunicatii - Arges
  5. IT - Telecomunicatii - Pitesti
Postat 18 aprilie 2024

Angajam Tehnicieni Securitate

Localizare

Pitesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 4

Companie din domeniul Telecomunicatiilor si Securitate angajeaza Tehnician Securitate.

Ce oferim:

Salariu motivant, in functie de experienta anterioara

Bonus de performanta.

Responsabilitati Tehnician Securitate:

Realizarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate tehnica, conform proiectelor;

Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate (sisteme de detectie si alarmare antiefractie, sisteme de control acces, sisteme CCTV, audio si videointerfonie, automatizari); Coordonarea activitatilor impuse de derularea contractuala a unui proiect;

Interventii pentru sisteme electronice de securitate;

Verificari periodice pentru sisteme electronice de securitate.

Cerinte Tehnician Securitate:

Experienta profesionala pe o pozitie similara constituie un avantaj;

Cunoasterea sistemelor electronice de securitate existente pe piata romaneasca;

Cunostinte in domeniul sistemelor de alarma si detectie la efractie, supravehere video, sisteme avertizare la incendiu

Cunostinte tehnice IT - Hardware si Software; Responsabilitate, mod riguros de organizare a propriei activitati, rabdare, meticulozitate;

Dinamism, bune abilitati de comunicare si relationare la orice nivel, spirit de echipa;

Rezistenta la stres si program prelungit, disponibilitate pentru munca de teren,

Permis de conducere cat. B.

Program de lucru Luni - Vineri- 09:00-18:00 (cu o ora pauza), disponibilitate la program prelungit si o Sambata pe luna.

Daca esti interesat, ne poti contacta la numarul 07******53 sau scrie-ne un mesaj in privat si te sunam noi.

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 269100039