2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Mures
  5. Alte locuri de munca - Targu-Mures
PompeUlei
Postat 17 iunie 2024

Angajam tehnician Turbosuflante Auto

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Targu-Mures

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: ro1199816

Compania noastră caută un tehnician turbosuflanta cu experiență in domeniul auto pentru a se alătura echipei noastre din Targu Mures.

Responsabilități:

  • Diagnostizeaza și repara turbosuflantele conform standardelor de calitate

  • Realiza teste și evaluări pentru a asigura funcționarea corespunzătoare

  • Efectuați mentenanța preventivă și remedială a turbosuflantelor

  • Colaboreaza cu echipa tehnică pentru a îmbunătăți eficiența și performanța

Cerințe:

  • Cunoștințe solide în domeniul auto

  • Abilități bune de comunicare și atenție la detalii

  • Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a gestiona sarcini multiple

  • Disponibilitate pentru deplasări și program flexibil

  • Cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv, reflectând experiența și performanța individuală.

  • Oportunități ample de dezvoltare profesională, inclusiv traininguri specializate și participare la conferințe de profil.

  • Mediu de lucru stimulativ și dinamic, unde inovația și excelența sunt încurajate și recompensate.

  • Posibilitatea de a contribui la proiecte de amploare și de a face parte dintr-o echipă de profesioniști de top în domeniul nostru.

Dacă sunteți un profesionist dedicat, dornic să contribuiți la succesul nostru, vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. la adresa .

Vă mulțumim pentru interesul dvs. în a face parte din echipa noastră!

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 267543331