2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Fundeni
Postat 16 aprilie 2024

Angajam Tehnician Sisteme de Securitate

Salariu

5 500 - 6 000 lei

Localizare

Fundeni

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 4

Descriere

DESCRIERE

Angajare: ELECTROINSTAL  angajeaza Tehnician Sisteme de Securitate, detectie de incenidu, supraveghere, control acces, detectie efractie, pentru apartamente, Hale industriale, Magazine, Case-Resedinte

Locație: Bucuresti si ILfov

Suntem în căutarea a 4 Tehnicieni calificati cu experienta in Sistemele de Securitate și dedicat pentru a se alătura echipei noastre din Bucuresti. Dacă aveți experiență în executarea instalatiilor de curenti slabi (Sisteme tehnice de securitate) va asteptam in echipa noastra

Responsabilități:

  • Efectuarea lucrarilor executarea instalatiilor de curenti slabi (Sisteme tehnice de securitate), conform planurilor de lucru, in bugetele stabilite si in timpul estimat si planificat.

  • Diagnosticarea și remedierea eficientă a defecțiunilor electrice.

  • Colaborarea strânsă cu echipa tehnică pentru a asigura funcționarea optimă a instalatiilor electrice.

  • Respectarea standardelor de siguranță și procedurilor de lucru.

Cerințe:

  • Abilități bune de diagnosticare și rezolvare a problemelor.

  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient.

Beneficii:

  • Salariu de inceput cu 5500 lei net lunar (pentru primele 3 luni de proba)

  • Program de lucru de la ora 8.00- 17.00.

  • Decontarea transportului.

  • Asigurare medicala (dupa 6 luni de vechime in firma)

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să ne contactați la numărul (07********24)

Localitate

Fundeni,

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Fundeni
ID: 269089278