2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Brasov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Brasov
Postat 17 mai 2024

Angajam Tehnician sistem de Securitate.

Localizare

Brasov

Full time

Program de munca: Program normal

Compania noastră caută un Tehnician Sistem de Securitate dedicat și pasionat să se alăture echipei.

Responsabilități:

  • Instalarea, configurarea și întreținerea sistemelor de securitate

  • Identificarea și remedierea defecțiunilor sau avarierilor tehnice

  • Asigurarea funcționării corecte a echipamentelor de securitate

  • Colaborarea cu echipa pentru implementarea soluțiilor de securitate eficiente

  • Documentarea proceselor și a intervențiilor efectuate

    Cerințe:

    -Diploma tehnician CCTV

    -Experienta in montare si setare sisteme CCTV Dahua si Hikvision

    -Experienta in montare si setare sistem de alarma DSC si Paradox

    -permis de conducere constituie avantaj

    -seriozitate si profesionalism

Oferim:

-loc de munca sigur, intr-o societate cu istoric

-salariu motivant si bonificatii

REAL AUTOMATIC S.R.L., cu sediul in Brasov, presteaza lucrari de instalatii electrice industriale (medie si joasa tensiune), pentru cei mai cunoscuti operatori comerciali din Romania.

CV-urile se pot depune pe adresa de office, pe care o gasiti pe site-ul companiei: real-automatic.ro sau ne puteti contacta telefonic.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 270395556