2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Cluj
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Dej
Postat 19 aprilie 2024

Angajam Tehnician mentenanta

Localizare

Dej

Nivelul de studii: AbsolventMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Compania SAUTER cu sediul in DEJ, STR. HENRI COANDA, NR. 5 - PARCUL INDUSTRIAL ARC angajeaza Tehnician mentenanta!

CAUTAM COLEG IN ECHIPA DE MENTENANTA!

Vom aprecia daca ai:

-          cunostinte in domeniul electric/pneumatic/hidraulic;

-          cunostinte echipamente, actionari electrice (citire, interpretare si executie scheme electrice) si automatizări;

-          cunostinte tehnice de mentenanta generala;

-          experienta de minim 3-4 ani;

-          cunostinte de operare calculator;

-          cunostinte de limba engleza (reprezinta un avantaj).

Responsabilitati:

-          realizarea de activitati de mentenanta preventiva la utilaje;

-          efectuarea de operatiuni tehnice de extindere a sistemelor de aer si electricitate;

-          remedierea problemelor aparute la utilaje si la componentele acestora;

-          intocmirea de rapoarte de mentenanta si incarcarea lor in sistemul de mentenanta.

Ce iti oferim:

- program de lucru de la 08:00 la 16:00 - pachet salarial corect si competitiv, transport decontat, prime de sarbatori, prime de vacanta, tichete de masa;

- mediu de lucru placut.

Cine suntem noi:

Sauter Turning Process SRL a fost infiintata in 2015 si este o subsidiara a Sauter GmbH, o companie germana de succes cu o experienta de peste 80 de ani in fabricarea de piese strunjite de inalta precizie.

Sauter Turning Process SRL dezvolta solutii complete de productie si logistica pentru piese strunjite si ansambluri si, pe langa procesul de strunjire, ofera urmatoarele procese: frezare, rectificare, calire si controlul calitatii.

Solicitarile de angajare si CV-urile se pot depune la sediul din Dej sau

Informatii suplimentare se pot obtine la numarul de telefon: 07********62.

Localitate

Dej,

Cluj

Cluj, Dej
ID: 269230613