2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Mures
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Targu-Mures
PompeUlei
Postat 24 mai 2024

Angajam Tehnician Mecanic / Asamblor pompe ulei

Salariu

3 000 - 5 500 lei

Localizare

Targu-Mures

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 1199816

Compania noastră din Târgu Mureș, care se ocupă de recondiționarea și vânzarea pompelor de ulei cauta un tehnician mecanic.

Ce fel de persoană căutăm?

-         care vrea să învețe lucruri noi și să se dezvolte;

-         caruia ii place mecanica, își face treaba cu precizie și are o dexteritate bună;

-         care este de încredere, onest și etic;

-         care are o abilitate de lucru rapidă și bună;

-         care deține permis de conducere de tip B;

-         experiența în industria auto sau a prelucrării metalelor reprezintă un avantaj.

Ce oferim?

-         formare profesională;

-         o echipă coezivă;

-         mediu de lucru plācut;

-         oportunitate de dezvoltare profesională;

-         salar în funcție de realizări;

-         oportunități de muncă pe termen lung.

Responsabilități:

  • Diagnostizeaza și repara pompe de ulei conform standardelor de calitate

  • Realiza teste și evaluări pentru a asigura funcționarea corespunzătoare

  • Manipulează aparatele aferente activității

  • Colaborează cu echipa tehnică pentru a îmbunătăți eficiența și performanța

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniu mecanic

  • Cunoștințe în domeniul auto

  • Abilități bune de comunicare și atenție la detalii

  • Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a gestiona sarcini multiple

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv, reflectând experiența și performanța individuală.

  • Oportunități ample de dezvoltare profesională

  • Mediu de lucru stimulativ și dinamic, unde inovația și excelența sunt încurajate și recompensate.

Dacă sunteți un profesionist dedicat, dornic să contribuiți la succesul nostru, vă invităm să trimiteți CV-ul dvs.

Vă mulțumim pentru interesul dvs. în a face parte din echipa noastră!

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 270019221