2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Neamt
  5. Alte locuri de munca - Bicaz
Chimcomplex S.A.
Postat 24 aprilie 2024

Angajam Tehnician intretinere (electrician, mecanic) - Tarcau

Localizare

Bicaz

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Chimcomplex S.A. Borzesti – Punct de lucru Tarcau, angajeaza pentru Complexul Piscicol Tarcau, situat in com. Tarcau, sat Cazaci, jud. Neamt.

Cerinte post:

  • studii medii – domeniul mecanic/electric;

  • permis de conducere ctg. B.

Sarcini/responsabilitati:

  • Organizeaza si asigura activitatea de intretinere si reparatiii ale instalatiilor, cladirilor si echipamentelor anexe ale Complexului Piscicol;

  • Raspunde de buna functionare a instalatiei electrice, a instalatiei de incalzire si ventilatie, a instalatiilor de alimentare cu apa si a instalatiilor sanitare, prin identificarea problemelor aparute si gestionarea acestora in timp util;

  • Asigura functionarea masinilor, utilajelor si a echipamentelor mecanice, mentine stocul de materiale, piese de schimb si scule.

Persoanele interesate pot depune o cerere de candidatura sau CV-ul la urmatoarea locatie: strada Barajului nr. 47, Dodeni, Bicaz, SCR (SERVICILE COMERCIALE ROMANE), sau pe adresa de email, pana la data 19.04.2024.

Informatii suplimentare se pot obtine de la persoana de contact : Calin Fanel, telefon: 07******23

Localitate

Bicaz,

Neamt

Neamt, Bicaz
ID: 268839897