2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Mogosoaia
Gigroup Resurse Umane
Postat 18 aprilie 2024

Angajăm Tehnician Electromecanic Intervenții

Localizare

Mogosoaia

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

RECRUTĂM Tehnician Electromecanic Intervenții pentru clientul nostru, companie care furnizează utilaje de construcții și oferă servicii de întreținere a acestora.

Locatie: Mogoșoaia, Ilfov

Program de lucru: L-V, 08:00-17:00

Beneficii:

  • Tichete de masă 30 lei/zi lucrată;

  • Asigurare de viață;

  • Access la Bookster;

  • Tichete cadou pentru copii;

  • Cursuri de perfecționare;

  • Echipament corespunzător asigurat;

  • Laptop, telefon, autoturism de serviciu echipat.

Cerințe:

  • Experiență similară 1-2 ani;

  • Studii medii tehnice;

  • Permis categoria B;

  • Engleză – cunoștințe de bază;

  • Cunoștințe mecanică, electrică – cerință obligatorie;

  • Disponibilitate pentru efort fizic.

Responsabilități:

  • Efectuează vizită de constatare a stării utilajului;

  • Efectuează, în locația clientului, activități de reparare, revizie și întreținere a utilajelor și echipamentelor din toată gama (din punct de vedere mecanic, hidraulic și electric);

  • Identifică piesele de schimb necesare intervențiilor și le comandă;

  • Realizează puneri în funcțiune și expertizări atât ale utilajelor noi, cât și ale celor second-hand (de ocazie);

  • Întocmește documentația și raportările necesare.

Localitate

Mogosoaia,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Mogosoaia
ID: 268533182