2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti
  7. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Sectorul 1
Gigroup Resurse Umane
Postat 24 mai 2024

Angajăm Tehnician Electrician

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normal

RECRUTĂM Tehnician Electrician pentru clientul nostru, unic importator și distribuitor a utilajelor de salubrizare din România.

Locație: București

Program de lucru: Luni-Vineri, 09:00-18:00

Beneficii:

  • Al 13-lea salariu;

  • Tichete de masă 30 LEI/zi;

  • Bonusuri speciale pentru echipa tehnică;

  • Asigurare medicală.

Cerințe:

  • Studii tehnice de specialitate;

  • Bune cunoștinţe de electrică;

  • Permis de conducere categoria B;

  • Disponibilitate pentru deplasări.

Responsabilități:

  • Efectuează în locația clientului activități de reparare, revizie și întreținere a utilajelor și echipamentelor din toată gama comercializată de companie (din punct de vedere electric), grupuri electrogene, utilaje pentru salubrizare;

  • Execută instalarea și punerea în funcțiune a echipamentelor;

  • Întocmește rapoarte de intervenție după executarea fiecărei lucrări.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 269966704