Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Buzau
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Buzau
Postat 03 februarie 2023

Angajam Tehnician Electrician

  • Tip job

    Full time

  • Buzau, Buzau

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Mobilitatea postului: Necesita deplasari

  • Program flexibil

  • Nivelul de studii: Calificat

Descriere

Candidatul ideal:

  • Absolvent studii medii/superioare de profil tehnic;
  • Disponibilitate si aptitudini pentru munca la inaltime;
  • Autorizare ANRE de joasa/medie tensiune, constituie un avantaj;
  • Permis de conducere categoria B - conditie obligatorie;
  • Disponibilitate pentru deplasari si program flexibil;
  • Rezistenta la stres si spirit de echipa.

Descrierea postului:

  • Dezvoltarea si mentinerea unei bune relatii cu distribuitorul de energie electrica;
  • Comunicarea directa catre superiori privind evolutia lucrarilor;
  • Conceperea si interpretarea schemelor electrice;
  • Echiparea si executarea de instalatii electrice;
  • Executarea de lucrari de mentenanta la echipamentele electrice;
  • Verificarea instalatiilor electrice.

ID: 245853566
User avatar

Digi Rcs & Rds

Member Since iulie 2021
Activ pe 03 februarie 2023
Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din