2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Brasov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Zarnesti
Postat 12 aprilie 2024

Angajam Tehnician Automatizari - Mentenanta in Zarnesti

Localizare

Zarnesti

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Companie multinațională cu o experiență pe piața din România de peste 70 de ani, cautam Tehnician Automatizari pentru a se alatura echipei noastre de mentenanta

Responsabilități:

  • Efectuarea lucrărilor de mentenanță preventivă și corectivă (intretinere si reparatii) pentru echipamente si instalatii electrice de joasa tensiune

  • Colaborarea cu echipa de mentenanță pentru a asigura funcționarea optimă a echipamentelor;

  • Urmărirea menţinerii în parametrii normali de funcţionare a echipamentelor;

  • Participarea la revizii curente, revizii tehnice şi reparaţii capitale;

  • Respectarea normelor de siguranță, conform instruirilor periodice.

Cerințe:

  • Calificare tehnica de specialitate – electrician, electomecanic sau automatist

  • Experienta in domeniu (constituie un avantaj)

  • Permis dе conducere categoria B (constituie un avantaj)

Beneficii:

  • Posibilitatea de a lucra cu echipamente și tehnologii moderne;

  • Training-uri de specialitate

  • Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv;

  • Tichete de masa

  • Prima de vacanta

  • Prime de sarbatori

  • Punct de lucru fix, in Zarnesti (nu presupune deplasari)

Salariu: necompletat

Localitate

Zarnesti,

Brasov

Brasov, Zarnesti
ID: 268820746