2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 3
Postat 12 mai 2024

Angajam tehnician atelier productie publicitara

Salariu

3 500 - 4 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO47108220

Responsabilitati: - Indoire cant litere - monteaza leduri si surse la firmele luminoase - Colantari - Asamblare casete luminoase Candidatul Ideal – Punctualitate si eficienta in munca de zi cu zi; – Participa, alaturi de echipa de proiect, la realizarea produselor, la verificarea si ambalarea acestora; – Comunicarea eficienta cu echipa; Beneficii: – Salariu NET lunar: 3500-4500 lei, in functie de abilitati si experienta. – Reevaluare si renegociere salariu dupa primele sase luni. – Sarbatori legale libere. – Ore suplimentare platite +50% - +100% – Prima de Craciun si Paste – Șansa de a lucra într-un mediu orientat spre performanță; – Susţinere în construirea unei cariere pe termen mediu și lung; – Posibilitatea de a lucra cu echipamente de ultima generatie; Program de lucru: Luni-vineri: 9:00 – 18:00 (pauza 1 ora) Adresa Ion Sahighian nr2, langa metrou Republica. Zero 763 71 zero zero 78 Graph Productie Publicitara

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 268046840