2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Tamplari si montatori mobilier
  5. Tamplari si montatori mobilier - Cluj
  6. Tamplari si montatori mobilier - Cluj-Napoca
Postat 26 aprilie 2024

Angajam tamplar universal

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 14952311

Căutăm coleg în fabrica noastră din Cluj-Napoca unde producem mobilier la comandă.

Ce ne dorim de la tine:

  • Dorința de a învăța

  • Cunoștințe de noțiuni de desen tehnic - constituie un avantaj

  • Operare PC – nivel de bază;

  • Atenție la detalii, precizie, rigurozitate, perseverență

  • Permis de conducere cat. B

Descrierea postului:

  • Pregătește semifabricatele ce urmează a fi prelucrate în conformitate cu instrucțiunile de lucru și comanda de producție;

  • Monitorizează procesul, pregătește, reglează și operează utilajele

  • Utilizează echipamente de măsură și control în scopul verificării bunei execuții și asigurare calității;

  • Menține în bune condiții de funcționare echipamentele și instrumentele de lucru.

  • Respectă documentația de producție și desenul de execuție;

  • Se asigură că are dispozitivele și instrumentele de măsură adecvate pentru piesele în lucru;

Beneficii:

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată

  • Salarizare motivantă

  • Bonuri de masa

  • Transport asigurat

  • Asigurare medicală la Rețeaua privată de sănătate Regina Maria

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 267770526