2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Tamplari si montatori mobilier
  5. Tamplari si montatori mobilier - Bucuresti - Ilfov
  6. Tamplari si montatori mobilier - Bucuresti
  7. Tamplari si montatori mobilier - Sectorul 6
Postat 10 iunie 2024

Angajam Tamplar Productie Tapiterie

Salariu

3 500 - 4 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaNecesita permis de lucru / Requires work visaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO34198779

Căutăm un tâmplar dedicate productiei de tapiterie (canapele/paturi/fotolii/coltare/etc.) pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Candidatul ideal are experiență în realizarea și repararea mobilierului tăpitat, precum și în utilizarea uneltelor și echipamentelor specifice acestui domeniu.

Responsabilități:

Confecționarea și repararea mobilierului tăpitat conform specificațiilor tehnice.

Selectarea și tăierea materialelor pentru constructia de lemn a modelelor ce urmeaza a fi tapitate.

Montarea si fixarea cadrului de lemn sau metal.

Utilizarea uneltelor și echipamentelor de tâmplărie și în mod corespunzător.

 Cerinte:

Experiență anterioară în tâmplărie (minim 2 ani).

Abilitatea de a citi și interpreta schițe și planuri tehnice.

Dexteritate manuală și atenție la detalii.

 Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient.

 Cunoașterea materialelor și a tehnicilor de tamplarie.

 Flexibilitate și capacitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan.

Ce oferim:

Salariu competitiv cu posibilitate de crestere in functie de randament.

 Mediu de lucru dinamic și prietenos.

 Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

 Program de lucru flexibil.

Atelierul este situat pe Bld. Iuliu Maniu 187,Sector 6 (incinta Nufarul), Mijloace de transpor in comun in apropierea locatiei Metrou Preciziei, RATB Statia Nufarul.

Dacă ești pasionat de tâmplărie și tapițerie și dorești să te alături unei echipe de profesioniști, te rugam sa ne contactezi la  07********21 (Adrian).

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 270794130