2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Tamplari si montatori mobilier
  5. Tamplari si montatori mobilier - Bucuresti - Ilfov
  6. Tamplari si montatori mobilier - Bucuresti
  7. Tamplari si montatori mobilier - Sectorul 6
Postat 10 iunie 2024

Angajam Tamplar Mobilia Comanda

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaNecesita permis de lucru / Requires work visaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO34198779

Căutăm un tâmplar talentat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre specializate în realizarea mobilei la comandă. Candidatul ideal va avea o atenție deosebită la detalii și va fi capabil să transforme ideile clienților în piese de mobilier unice și funcționale.

Responsabilități:

- Realizarea mobilei la comandă conform schitelor thenice.

- Selectarea și pregătirea materialelor necesare pentru fiecare proiect. (Lemn / MDF / PAL / etc.)

- Montarea,asamblarea și finisarea pieselor de mobilier utilizând unelte și echipamente specializate.

- Interpretarea și citirea schițelor și planurilor tehnice.

- Colaborarea cu echipa pentru a asigura respectarea cerintelor si preferintelor prevazute in planuri.

- Menținerea standardelor de calitate și siguranță în toate etapele procesului de producție.

Cerințe:

- Experiență anterioară în tâmplărie și realizarea mobilei la comandă (minim 3 ani).

- Abilitatea de a citi și interpreta schițe și planuri tehnice.

- Cunoștințe solide despre tipurile de materiale utilizate în realizarea mobilei.

- Dexteritate manuală și atenție la detalii.

- Capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă.

- Creativitate și simț estetic dezvoltat.

- Flexibilitate și capacitatea de a gestiona mai multe proiecte simultan.

- Permis Cat. B reprezinta un spor/benficiu.

Beneficii:

- Salariu competitiv cu posibilitatea de crestere in functie de randament.

- Mediu de lucru prietenos și colaborativ.

- Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

- Program de lucru flexibil.

- Training și suport continuu pentru dezvoltarea abilităților.

Atelierul este situat pe Bld. Iuliu Maniu 187,Sector 6 (incinta Nufarul), Mijloace de transpor in comun in apropierea locatiei Metrou Preciziei, RATB Statia Nufarul.

Dacă ești pasionat de tâmplărie și tapițerie și dorești să te alături unei echipe de profesioniști, te rugam sa ne contactezi la  07********21 (Adrian).

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 270795406