2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Alte domenii
  5. Alte domenii - Giurgiu
  6. Alte domenii - Giurgiu
Accent Jobs Romania
Postat 26 aprilie 2024

Angajam tamplar in Belgia

Salariu

2 000 - 2 200 €

Localizare

Giurgiu

Mobilitatea postului: Munca la distantaRecrutare la distanta

Pentru companiile colaboratoare din Belgia suntem in cautare de tamplari cu experienta.

Descrierea postului

  • Ai experienta in confectionare de mobilier

  • Ai abilități tehnice puternice și perspicacitate

  • Puteți citi planuri

  • Ai atentie pentru detaliiµ

  • Ai un mod de lucru organizat și structurat

  • Ești bun în relațiile cu colegii, dar nu te sfiești să lucreze independent

Profilul tau

  • Ai o pasiune pentru lemn sau o experiență relevantă în sectorul lemnului

  • Îți place să lucrezi în echipă, dar și independent

  • Luați inițiativă în rezolvarea unei probleme dacă aceasta apare

  • Sunteți creativ și vă puteți exprima cu ușurință ideile cu privire la procesul unui proiect

  • Acordați atenție detaliilor și lucrați cu precizie

  • Comunicați bine în franceză sau engleză

  • Sunteți în posesia unui permis de conducere cat. B, este un avantaj

Beneficii

  • Contract belgian de muncă și salariu în funcție de experiența ta (16-18 euro brut/ora)

  • Decontarea primului transport din România în Belgia în valoare de maxim 150 euro, în funcție de costul transportului ales de dumneavoastră

  • Al 13-lea salariu

  • Bani de vacanță

  • Asigurare medicală

  • Zile legale libere plătite

Suport administrativ în limba română. Fiind o țară nouă pentru tine, te vom ajuta cu procesul de recrutare, cu stabilirea ta în Belgia și cu informațiile necesare pe parcursul șederii tale, pentru a ne asigura că ești mulțumit de noua schimbare.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Giurgiu,

Giurgiu

Giurgiu
ID: 260924533