2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Teleorman
  5. Alte locuri de munca - Alexandria
Postat 16 aprilie 2024

Angajam Supraveghetor Sala de Jocuri CHAMPION

Salariu

3 000 lei

Localizare

Alexandria

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 4

CHAMPION își mărește echipa! Căutăm coleg nou pentru postul de Supraveghetor sala de jocuri. Dacă ești o persoană cu atitudine de lider, comunicativă, dinamică și dorești să îți dezvolți o carieră în domeniul jocurilor de noroc, alătură-te echipei noastre!

Descrierea jobului

Responsabilități:

Gestionează, supraveghează sarcinilor zilnice de functionare ale sălilor de joc,

Asigură conditiile optime functionării in prestării de servicii în mod eficient;

Stabilește conform structurii organizatorice și a ROI, sarcinile și responsabilitățile zilnice. Monitorizează în timp progresul atins față de obiectivele propuse și redactează rapoarte. Propune și execută campanii de marketing.

Alte competente necesare: Minim 1 an experientă într-o functie similara.

Abilităti excelente de comunicare verbală în scris

Abilităti excelente de solutionare a conflictelor

Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj

Pachet salarial atractiv.

Posibilitatea de promovare în cadrul companiei;

Apartenență într-o echipă tânără.

Descrierea companiei: Companie de renume în domeniul jocurilor de noroc, aflată în continuă dezvoltare.

Localitate

Alexandria,

Teleorman

Teleorman, Alexandria
ID: 261337323