2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Timis
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Timisoara
Postat 24 aprilie 2024

Angajam supraveghetor loc de joaca

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita schimburi in WeekendDeschis pt studenti

Vrei să faci parte din aventura lansării unui nou spațiu magic unde copiii descoperă bucuria jocului și a învățării prin distracție? Suntem în căutarea unor supraveghetori dedicati, cu un puternic simț al responsabilității și o pasiune pentru a crea momente de neuitat pentru cei mici.

Ce căutăm:

O atitudine pozitivă și o abilitate naturală de a lucra și de a comunica cu copiii.

Capacitatea de a lucra în echipă și atenție distributivă.

Creativitate și flexibilitate, și abilitatea de a genera momente spontane de bucurie.

Experiența într-un rol similar este un avantaj, dar nu este esențială.

 Ce oferim:

Training specializat pentru a te dezvolta în rolul tău și  pentru a îmbunătăți continuu experiența oferită copiilor.

Un mediu de lucru dinamic într-o locație de ultimă oră.

 Programe de lucru full-time, part-time și weekenduri.

Responsabilități principale:

Ø  Supravegherea constantă a copiilor pentru a asigura un mediu sigur și pozitiv, prevenind incidentele și gestionând eficient situațiile neprevăzute.

Ø  Organizarea și implementarea unor programe de entertainment care să stimuleze creativitatea și bucuria copiilor.

Ø  Asigurarea unui mediu curat și ordonat.

Dacă te vezi contribuind la succesul locului nostru de joacă și vrei să fii parte dintr-o echipă care pune valoare pe bucuria și siguranța copiilor, trimite-ne CV-ul pe adresa de email sau contacteazăne la telefon.

Abia așteptăm să te cunoaștem!

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 268440380