Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Cluj
  6. Personal curatenie si cameristi - Cluj-Napoca
Postat 30 iulie 2022

Angajam coordonator echipă de curatenie doar noaptea - Cluj-Napoca

  • Tip job

    Full time

  • Cluj-Napoca, Cluj

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

  • Numarul de posturi disponibile: 1

  • Nivelul de studii: Calificat

  • Program flexibil

  • CUI / CIF: Ro5996564

Descriere

Angajam supraveghetor echipă de curatenie punct de lucru in Cluj-Napoca - zona Centru

Program luni-vineri

Cerinte:

- experienta in coordonarea unei echipe de minim 10-20 persoane prezintă avantaj

- experienta in gestionarea unei echipe formate din muncitori necalificati

- experiența in domeniu constituie un avantaj

- experienta in gestionarea problemelor

- persoana energica, de actiune

- disponibilitate la program de noapte de luni pana vineri.

Cautam:

- persoana responsabila;

- bune abilitati de coordonare;

- persoana dinamica, harnica si cel mai important serioasa

- abilitati bune de comunicare si intelegere

Responsabilitati:

- Coordonatorul se ocupa de supravegherea echipei de curățenie

-verificarea calitatii serviciilor prestate si toate problemele aparute

-Instruirea si reinstruirea personalului de curatenie

-planificarea operațiilor de curățenie.

Oferim:

-Transport decontat

-Salariu atractiv

-Bonuri de masa

- loc de munca stabil

- contract pe perioada nedeterminata

- seriozitate si respect

Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon: 07********56 sau va asteptam direct la o discutie la sediul nostru pe str. Septimiu Muresan nr 5-7, et.1 pentru a gasi impreuna cea mai buna oferta pentru dvs.

DETALII IN INTERVALUL 08:30-17:00 LA NR: 07********56

ID: 208383311
User avatar

Medline-Resurse Umane

Member Since ianuarie 2014
Activ azi la 07:41

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din