2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Sudori
  5. Sudori - Cluj
  6. Sudori - Cluj-Napoca
Postat 13 mai 2024

ANGAJAM Sudori si Lacatusi confectii metalice, conditii de lucru bune

Salariu

4 000 - 6 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2

Firma noastra cu sediul in Cluj-Napoca str. Capitan Grigore Ignat (bulevardul Muncii) angajeaza sudori și lăcătuși asamblare confectii metalice.

Cerinte minime:

-Experienta in domeniu

-Studii medii sau scoala profesională;

-Calificare sau experienta in meseria de sudor sau lacatus asamblare confectii metalice;

Responsabilități:

-Executarea operațiilor în domeniul confecțiilor metalice, conform parametrilor tehnici;

-Respectarea instrucțiunilor de lucru;

-Efectuarea operațiilor cerute de superiori;

-Respectarea programului de lucru;

Avantaje: Loc de munca sigur si stabil cu contract de munca pe perioada nedeterminata Salariu incepand de la 4000 de lei net (in mana) - salariu de baza, în funcție de experienta

Decontare transport pentru persoanele care provin din localitatile învecinate.

Posibilitate creștere venituri cu ore suplimentare, care sunt opționale și plătite in plus (daca sunt solicitate de angajator)

Persoanele care sunt interesate si indeplinesc cerintele mentionate sunt rugate sa ne contacteze la numarul de telefon din anunț sau CV la adresa de e-mail.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 206326314