2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Sudori
  5. Sudori - Cluj
  6. Sudori - Cluj-Napoca
Postat 04 aprilie 2024

Angajam Sudori Mig-Mag si Lacatuși montatori structuri metalice

Salariu

5 500 - 10 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 10CUI / CIF: 5516380

Descriere

DESCRIERE

Oportunitate de angajare: Sudori MIG-MAG și Montatori de Structuri Metalice

Compania noastră este în căutarea de persoane calificate și dornice să se alăture echipei noastre ca sudori MIG-MAG și montatori de structuri metalice. Suntem o companie în plină expansiune, specializată în montajul de structuri metalice pentru diverse industrii, și căutăm să extindem echipa noastră cu profesioniști talentați și motivați.

Locație: Sediul firmei este in Timisoara, dar munca se efectueaza pe diverse santiere din Romania, NU CONTEAZA IN CE ORAS LOCUITI.

Responsabilități sudori:

  • Efectuarea sudurilor MIG-MAG conform specificațiilor tehnice și standardelor de calitate, experiență anterioară în sudura MIG-MAG, iar certificarile anterioare reprezinta un avantaj

  • Respectarea normelor de siguranță și igienă la locul de muncă

  • Colaborarea eficientă cu echipa pentru atingerea obiectivelor și termenelor stabilite

Responsabilități montatori:

  • Montarea și asamblarea structurilor metalice în conformitate cu planurile și schițele furnizate

Cerințe:

  • Atitudine pozitivă, abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă

  • Orientare către rezultate și atenție la detalii

  • Respect față de normele de siguranță și calitate

Beneficii:

  • Salariu competitiv în concordanță cu experiența și calificările

  • Mediu de lucru dinamic și stimulant

  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei

  • Pachet complet de beneficii sociale

Dacă sunteți o persoană motivată și dornică să se alăture unei echipe dinamice și orientate către excelență, vă rugăm să trimiteți CV-ul actualizat la adresa de e-mail sau să ne contactați la telefon.

Vă mulțumim pentru interesul manifestat și așteptăm cu nerăbdare să facem cunoștință cu viitorii noștri colegi!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 268552088