Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Suceava
  6. Operatori masini - Suceava
Postat 28 noiembrie 2022

Angajam sudori MIG/MAG

  • Tip job

    Full time

  • Suceava, Suceava

  • Nivelul de studii: Calificat

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Numarul de posturi disponibile: 5

  • Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)

Descriere

Cautam colegi alaturi de care sa avem o colaborare de lunga durata!

Angajam Sudori

Candidatul Ideal

  • Experienta in domeniul productiei- constituie avantaj;
  • Absolvent liceu / Scoala Profesionala cu profil tehnic
  • Cunostinte desen tehnic si despre utilizarea instrumentelor de masura si control;
  • Responsabilitate, seriozitate;

Descrierea jobului

  • Pregatirea materialului;
  • Sudură cu metoda MIG/MAG/MMA;
  • Lucru pe baza desenului tehnic;
  • Sudarea materialelor precum oțel, oțel negru și altele;
  • Pregatirea masinii si programarea impreuna cu responsabilul productiei;
  • Controlul produsului in diferite etape ale productiei;
  • Finisarea produselor si pregatirea lor pentru livrare.

Beneficii

  • Tichete de masa;
  • Salariu motivant;
  • Tichete cadou, acordate in conditiile legii;
  • Traininguri si formare profesionala;
  • Posibilitati de promovare in cadrul firmei;
  • Se asigura transport pe rutele:

- Suceava-Dorohoi

- Suceava-Liteni-Dolhasca

- Suceava-Siret

ID: 245490933

Nica Simona

Member Since august 2014
Activ ieri la 06:59

xxx xxx xxx

Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din