2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Sudori
  5. Sudori - Cluj
  6. Sudori - Cluj-Napoca
Postat Azi la 05:12

Angajam sudor cu experienta minim 2 ani, Cluj-Napoca

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 22461420

Noi, Aqua D&P, companie cu sediul in Cluj-Napoca dorim sa angajam un sudor cu experienta minim doi ani in sudura cu Argon. Suntem o companie cu reputatie impecabila, ce activam in domeniul Protectiei Mediului.

Descrierea postului:

  • Realizarea de confectii metalice din INOX, in general, 5-6 tipare

  • Asamblare (prin sudura) a echipamentelor

  • Deplasarea, impreuna cu echipa, la beneficiari, pe teritoriul Romaniei

Cerinte:

  • Absolvent Scoala Profesionala/Liceu profil Sudura sau Mecanic

  • Experienta mimim doi ani sudura

  • Cunostinte tehnice de profil

Ce oferim:

  • Salariu motivant

  • Mediu de lucru prietenos si stabil

  • Bonusuri de performanta

  • Recompensa muncii

  • Posibilitatea dezvoltarii si promovarii (cursuri, calificari, etc.)

  • In cazul deplasarilor conditii de cazare minim 3 stele + masa asigurata

Te asteptam in echipa noastra !

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 253206392