2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Prahova
  6. Operatori masini - Ploiesti
recrutare.bergenbier
Postat 29 aprilie 2024

angajam stivuitorist - sezon - 31.08.2024 - Bergenbier - Ploiesti

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Ploiesti

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita munca in ture de noapteNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Acest rol este creat pentru tine dacă ai:

  • Autorizație ISCIR - condiție obligatorie;

  • Experiență în exploatarea stivuitorului, minim 1 an;

  • Experiență de lucru în Logistică (depozit);

  • Seriozitate și pasiune pentru lucrul bine făcut;

  • Capacitate de adaptare la un mediu de lucru dinamic;

  • Disponibilitate pentru lucrul în 3 schimburi;

Mai multe despre responsabilitățile rolului tău:

  • Deservește liniile de îmbuteliere; manipulează ambalaje, produse finite, materiale necesare îmbutelierii, materii prime și auxiliare necesare producției.

  • Asigură alimentarea liniilor de îmbuteliere cu ambalaje (navete, sticle, keg-uri);

  • Asigură alimentarea liniilor de îmbuteliere cu paleți conformi și de calitate, conform instrucțiunilor primite;

  • Asigură ridicarea produse finite de pe liniile de îmbuteliere, fără a induce întârzieri la liniile de îmbuteliere;

  • Asigură livrarea către liniile de îmbuteliere și producție a materialelor necesare, conform instrucțiunilor șefului de schimb;

  • Manipulează produsele finite preluate de la linii și le depozitează conform planurilor de depozitare, standardelor de depozitare și instrucșiunilor șefului de schimb;

  • Manipulează produsele și materiale destinate confecționărilor manuale, respectând datele de producție indicate de șeful de schimb.

Beneficii pentru tine:

  • Salariul brut de încadrare: 6050 lei;

  • Sporuri pentru orele lucrate în regim special;

  • Tichete de masă în valoare de 30 de lei/zi lucrată;

  • 200 de lei decont transport pentru distanțe mai mari de 15 km de Ploiești;

  • Bonus la finalul sezonului, 5000 de lei brut;

  • Posibilitatea de preluare cu contract pe perioadă nedeterminată.

Aplică, trimite-ne CV-ul pe WhatsApp la numărul din anunț sau pe email la adresa recrutare.bergenbier (at) molsoncoors.com sau la fabrica Bergenbier din Ploiești, strada Gheorghe Grigore Cantacuzino, 287.

Descrierea companiei

În Bergenbier (parte din Molson Coors) credem în puterea lui “împreună”, în transparența și evoluție, oferind colegilor inspirația să creeze băuturi excepționale care rezistă testului timpului. Din 1994 ne unește pasiunea pentru industrie și reușitele chiar le sărbătorim în echipă.

În Bergenbier, ne inspiră pasiunea pentru băuturi, iar esența noastră o constituie cei peste 500 de colegi prezenți în sediul central din București, în unitatea de producţie de la Ploieşti și în rețeaua de distribuție din țară. Parte din grupul Molson Coors Beverages, unul dintre cei mai mari producători de bere din lume, credem că alături de noi poți să creezi băuturi excepționale care rezistă testului timpului: Bergenbier, Beck`s, Stella Artois, Staropramen, Corona, Leffe, Fraziskaner, Lowenbrau, Miller, Hoegaarden, Noroc, Fresh 0.0%.

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 268726732