2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Giurgiu
  6. Personal necalificat - Bolintin-Vale
Postat Azi la 11:39

Angajam stivuitorist productie - fabrica Bolintin Vale

Localizare

Bolintin-Vale

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Responsabilități:

  • Manipulează și transportă în incinta fabricii mărfurile și alte bunuri;

  • Preia, manipulează și transportă produsul finit de la capătul liniei de producție la locul de depozitare;

  • Execută transportul mărfurilor pe rutele și traseele indicate în cadrul punctului de lucru;

  • Alimentează permanent cu paleți de lemn linia de fabricație și asigură transportul matrițelor din zona de depozitare în fabrică și invers conform planului de producție.

Cerințe:

  • Nivelul de studii: minim studii generale (8 clase);

  • Atestat de motostivuitorist;

  • Experienta minim 1 an ca stivuitorist;

  • Atentie la detalii;

  • Persoana proactiva;

  • Construieste relatii de lucru bazate pe respect si incredere.

Postul de Stivuitorist productie este pentru fabrica noastră Semmelrock din Bolintin Vale.

Vino alături de noi și vei avea parte de:

  • pachet salarial motivant (salariu fix + bonus variabil);

  • al 13-lea salariu;

  • tichete de masă în valoare de 30 lei/zi;

  • prime de Crăciun și Paște;

  • decontare transport;

  • asigurare de sănătate.

Localitate

Bolintin-Vale,

Giurgiu

Giurgiu, Bolintin-Vale
ID: 257789841