2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Iasi
  6. Operatori masini - Tomesti
Postat 23 aprilie 2024

Angajam STIVUITORIST - in Tomesti

Localizare

Tomesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO 6803220

Angajăm STIVUITORIST pentru depozitul nostru din Tomești, str. Stupinelor nr. 41, jud. Iași. Dacă deții autorizație ISCIR validă și ai cel puțin 6 luni de lucru pe motostivuitor, ești o persoană muncitoare și îti dorești un loc de muncă stabil, atunci contactează-ne la nr. de telefon: 07********84 sau aplică direct aici.

 Ești persoana potrivită dacă:

  • deții autorizație ISCIR validă;

  • ai experiență anterioară de minim 6 luni de lucru pe stivuitor;

  • ai cunoștinte de lucru cu scaner-ul de mărfuri;

  • ești o persoană serioasă și organizată.

Care vor fi responsabilitățile tale:

  • manipularea, încărcarea și descărcarea mărfurilor paletizate în condiții optime în/din camion cu ajutorul stivuitorului;

  • manipularea mărfurilor în cadrul depozitului cu ajutorul stivuitorului;

  • pregătirea și transportarea paleților din locul de depozitare în zona de livrare;

  • întreținerea și păstrarea în bună stare de funcționare a instalațiilor de ridicat (motostivuitorului)

Beneficiile pe care ți le oferim:

  • sporurile oferite conform legii și programului lucrat;

  • climat de lucru civilizat, stabilitate în cadrul echipei și contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

  • bonuri de masă, decontare transport și salariu plătit la timp;

  • abonament anual de servicii medicale gratuite.

Suntem o companie cu peste 20 de ani de experiență în domeniul serviciilor de transport și logistică, la nivel internațional.

Localitate

Tomesti,

Iasi

Iasi, Tomesti
ID: 266550156