2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Suceava
  6. Operatori masini - Scheia
Postat 12 aprilie 2024

Angajam Stivuitoristi, Manipulanti si Gestionari in Suceava - Scheia

Salariu

3 100 - 4 000 lei

Localizare

Scheia

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Descriere:

Compania ProHuman APT angajeaza Stivuitoristi, Manipulanti si Gestionari pentru un important jucator din domeniul constructiilor in Suceava - Scheia.

Candidatul Ideal:

  • Experienta pe un post similar de MINIM 1 An;

  • Autorizatia ISCIR valabila este necesara pentru STIVUITORISTI SI MANIPULANTI;

  • Studii medii;

  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa.

Descrierea jobului:

  • Incarca/descarca marfurile in/din mijloacele de transport, utilizand stivuitorul;

  • Depozitarea produselor conform indicatiilor gestionarului;

  • Verifica buna functionare a stivuitorului la inceperea activitatii;

  • Studierea fișei de încărcare pentru optimizarea încărcării / poziționării mărfii;

  • Amplasarea mărfii în zonele de depozitare predefinite;

  • Colectarea și depozitarea materialelor în zonele desemnate;

  • Completarea zilnică a registrului de evidențe a motostivuitorului;

  • Transport GRATUIT oferit prin decontarea biletelor/abonamentelor de calatorie;

  • Bonusuri si sporuri in functie de performanta.

Beneficii:

  • Bonuri de masa in valoare de 30 Lei/Zi;

  • Bonusuri si sporuri in functie de performanta;

Pentru mai multe Informatii ne puteti contacta la Numarul de Telefon:

  • 07********43 - Alexandru Ciuclea

Localitate

Scheia,

Suceava

Locație exactă
Suceava, Scheia
ID: 230139014